Rolling Idols

Windows için Stratejik Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 232.00 KB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma BigFishGames
Rolling Idols; Windows tabanlı bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, kayıp şehrin gizemini çözmek için bulmacaları çözmeye çalışacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Rolling Idols; Windows tabanlı bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, kayıp şehrin gizemini çözmek için bulmacaları çözmeye çalışacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

İnanılmaz maceralara atılmak için kayıp şehre gitmeye hazır mısınız? Rolling putları sizleri bekliyor. Kayıp şehirde bulunan kötü karakter Nibiru dünyanın tüm sırlarını yok etti. Size düşen görev dünyayı düşman işgalinden kurtarmak için dünya savaşına girmek ve kötülerle savaşmak. Tek amacınız, stratejik planlar yaparak kayıp şehrin sırlarını ve özel anahtarını bulmak. 100'den fazla zorlu seviyeden oluşan oyunda egzotik bitkiler ve çeşitli hayvanlar ormanda sizleri bekliyor.

Windows bilgisayarlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz Rolling Blitz oyununda tek amacınız, birbirinin aynısı olan ve aynı renkte bulunan canavarları bir araya getirerek yok etmek. Stratejik hamleler yaparak minimum 3 canavarı bir araya getireceğiniz oyunda üç'den fazla canavarı bir araya getirerek daha büyük kombolar yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla puan kazanma şansına sahip olursunuz.

Eğlenceli bir bulmaca oyunu arayan oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Rolling Idols oyununu denemenizi öneririm.

Rolling Idols indir
DİĞER SÜRÜMLER